tel:
48228260062

e-mail:
Łukasz Krzyszczuk

Konsultant podatkowy

Łukasz Krzyszczuk

Konsultant podatkowy

Łukasz Krzyszczuk z kancelarią KNDP jest związany od 2017 r. W kancelarii jest odpowiedzialny za bieżące doradztwo prawne oraz podatkowe w zakresie cen transferowych, przygotowywanie dokumentacji cen transferowych, analiz porównawczych, wniosków o interpretację przepisów prawa podatkowego oraz pomoc przy wdrażaniu struktur optymalizacyjnych. Wspomaga klientów w przypadku kontroli w zakresie cen transferowych.

Łukasz ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Pracę magisterską poświęcił problematyce umiejscowienia Narodowego Banku Polskiego w polskim systemie bankowym. Już w trakcie studiów zdobywał doświadczenie w bankowości inwestycyjnej i korporacyjnej. Pracował jako analityk funduszy inwestycyjnych AIFM i UCITS działających na rynku luksemburskim, szwedzkim oraz brytyjskim dla jednego z największych na świecie banków inwestycyjnych.

W głównym obszarze zainteresowań Łukasza znajdują się zagadnienia związane z cenami transferowymi oraz problematyka transferu zysku. W wolnych chwilach spędza czas z rodziną i zajmuje się akwarystyką morską.