tel:
48228260062

e-mail:
Konrad Turzyński

Partner, Doradca podatkowy, prawnik

Konrad Turzyński

Partner, Doradca podatkowy, prawnik

Konrad Turzyński od lipca 2015 r. partner w kancelarii Kolibski, Nikończyk, Dec i Partnerzy.  W obszarze jego głównych zainteresowań leżą zagadnienia podatków dochodowych oraz ogólnego prawa podatkowego, w tym dotyczące instytucji interpretacji indywidualnych. W kancelarii zajmuje się wdrażaniem projektów optymalizacyjnych, w tym obsługą korporacyjną oraz podatkową tych działań. Doświadczenie zdobywał podczas praktyki w kancelarii notarialnej jak i w kancelariach prawnych m.in. Domański, Zakrzewski, Palinka sp.k.

Konrad jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie ukończył studia prawnicze z wyróżnieniem. Wkrótce potem uzyskał tytuł doradcy podatkowego.
Jest autorem książki obejmującej zagadnienia związane z interpretacjami prawa podatkowego oraz publikacji w prasie specjalistycznej (Monitor Podatkowy, Prawo i Podatki). Komentuje także bieżące zagadnienia w prasie codziennej (Gazeta Prawna, Rzeczpospolita) serwisach internetowych (onet.pl) oraz telewizji m.in. TVN24 BIŚ. W 2016 r. w X Rankingu Firm i Doradców Podatkowych DGP został uznany najlepszym doradcą podatkowym w kategorii spory podatkowe.